Close this search box.
Careers

Ο/Η υπεύθυνος/νη καταστήματος (Store Manager) είναι υπεύθυνος/νη για την αρμονική λειτουργία των εργασιών του καταστήματος σε όλους τους τομείς, διασφαλίζοντας την αποτελεσματική απόδοση προσφέροντας στους επισκέπτες μια καταναλωτική εμπειρία υψηλού επιπέδου.

Αρμοδιότητες

  • Την διατήρηση μιας εξαιρετικής εμπειρίας εξυπηρέτησης, εξασφαλίζοντας υψηλού επιπέδου ικανοποίηση των πελατών.
  • Εκπαίδευση, καθοδήγηση, παρακίνηση και προσφορά εποικοδομητικής ανατροφοδότησης στην ομάδα.
  • Παροχή υποστήριξης στα μέλη της ομάδας, για να εξασφαλίσουν μια εξαιρετική εμπειρία εξυπηρέτησης.
  • Προώθηση του ομαδικού πνεύματος, χρησιμοποιώντας αποτελεσματική επικοινωνία, διασφαλίζοντας την οργάνωση και επαγγελματική ανάπτυξη.
  • Εξασφάλιση ενός ασφαλές και υγιές περιβάλλον εργασίας σύμφωνα με τους κανονισμούς της εταιρίας.
  • Επιβεβαιώνει την συνεχή ενημέρωση της ομάδας για το προϊόν, τις πολιτικές και τις καταγεγραμμένες διαδικασίες της εταιρίας.
  • Καθοδήγηση και διαχείριση όλων των καθημερινών λειτουργιών του καταστήματος και διασφάλιση τη συμμόρφωση με τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρίας.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος όλων των επίπεδων παραγωγικότητας του καταστήματος με στόχο την επίτευξη των KPI’s.
  • Εφαρμογή των στρατηγικών σχεδιασμού προσωπικού και πόρων για τη βελτιστοποίηση των προγραμμάτων προσωπικού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία στη διαχείριση καταστήματος λιανικής
  • Άριστες λεκτικές, γραπτές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ηγετικές ικανότητες και επιχειρηματικός προσανατολισμός
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Πάθος για τον αθλητισμό και τη μόδα
  • Προθυμία για μάθηση και αντιμετώπιση νέων προκλήσεων

Τι προσφέρουμε

  • Οργανωμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & μπόνους απόδοσης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εκπτώσεις σε προϊόντα του ομίλου.

Αιτησεις για τη θεση αποστελλονται στο Elina.zougkou@lemgreg.com.cy

Δημιουργήθηκε το 1981. Η Guess ξεκίνησε ως εταιρεία με τζιν και έκτοτε έχει εξελιχθεί σε ένα παγκόσμιο lifestyle brand.  Σχεδιάζει, εμπορεύεται, διανέμει και αδειοδοτεί μια συλλογή lifestyle από σύγχρονα ρούχα, τζιν, τσάντες, ρολόγια, γυαλιά, υποδήματα και άλλα. Στη Guess, δεσμευόμαστε στους ανθρώπους μας και στον κόσμο ως ομάδα που εργάζεται για να είναι ένας βιώσιμος παγκόσμιος ηγέτης στη βιομηχανία της μόδας. Μέσω της ηγεσίας με αρχές, αγκαλιάζουμε τη διαφορετικότητα και καλλιεργούμε τη δύναμη, την υπερηφάνεια και το πάθος για αυτό που κάνουμε. Στην Guess  όλοι συμβάλλουν στην πρόοδο και στην ανάπτυξη της εταιρείας. Ο ρόλος έχει σχεδιαστεί για εκείνους τους ανθρώπους που είναι έτοιμοι να ανταποκριθούν σε νέες προκλήσεις, με θάρρος να δοκιμάζουν νέα πράγματα και με θέληση να έχουν αντίκτυπο στην εταιρεία και στην καριέρα τους.

ΘΕΣΗ

  • Πωλητής μερικής απασχόλησης
  • Εξασφαλίστε μια σταθερή ποιοτική εμπειρία στον πελάτη
  • Δημιουργήστε μια θετική πρώτη εντύπωση δείχνοντας μια ενεργητική και επαγγελματική στάση
  • Δημιουργήστε ένα αστραφτερό, καθαρό και οργανωμένο περιβάλλον διατηρώντας τα πρότυπα του καταστήματος

Καθήκοντα:

  • Έχετε προηγούμενη εμπειρία σε περιβάλλον λιανικής μόδας
  • Είστε αυτόνομοι και προσανατολισμένοι στα αποτελέσματα, παθιασμένοι και με κίνητρο
  • Έχετε επίγνωση των τάσεων της μόδας, είστε προνοητικοί, καλοί συμπαίκτες και έτοιμη για την καλύτερη εξυπηρέτηση στον πελάτη
  • Γνώση αγγλική γλώσσας

Ωφελήματα:

  • Προμήθεια ανάλογα με την επίτευξη του στόχου πωλήσεων.
  • Έκπτωση προσωπικού
  • Πενθήμερη εργασία
  • Επίδομα διατροφής

Αιτήσεις:

Για αιτήσεις στείλτε το βιογραφικό σας στο Sophia.demourashvil@store.guess.eu

Ο Όμιλος Mallouppas Fashion ζητά να προσλάβει μόνιμους Πωλητές/ Πωλήτριες για πλήρη ή μερική απασχόληση για το νέο κατάστημα Intimissimi Uomo στο Nicosia Mall ευέλικτους να εργαστούν σε ωράρια καταστημάτων.

Στόχος Θέσης:

Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών και διατήρηση εμφάνισης του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές που καθορίζονται από την εταιρεία, συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες.
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος στοκ, αναπληρώσεις προϊόντων.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους.
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Προσόντα και άλλες προϋποθέσεις:

  • Ευελιξία για εργασία σε βάρδιες / ωράρια καταστημάτων.
  • Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ενδιαφέρον για τη Μόδα.
  • Ενθουσιασμός.

Ωφελήματα:

  • Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής και Ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.
  • Ομαδικό Σχέδιο Συνταξιοδότησης.
  • Εκπτωτική κάρτα του Ομίλου.
  • Σχέδια κινήτρων και Διαγωνισμοί.
  • 13ος μισθός.
  • Πενθήμερη εργασία- 38 ώρες την εβδομάδα.
  • Ευέλικτο ωράριο.
  • Προοπτικές ανέλιξης.

Αιτήσεις:

Εάν επιθυμείτε να ενταχθείτε στην ομάδα μας παρακαλούμε όπως κάνετε αίτηση εδώ https://www.mallouppas.fashion/el/index/careers

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και θα κρατηθούν στα αρχεία μας για 3 μήνες.

We are looking for reliable and enthusiastic individuals to join our Vans Team at Nicosia Mall for the sales assistant position. Both Full-time and Part-time vacancies are available.

Requirements:

  • High School Diploma
  • Excellent communication skills
  • Very good knowledge of Greek & English language
  • Team-player
  • A committed, genuine and responsible individual
  • Knowledge & willingness to learn
  • Proficient computer skills

If you are interested to joining the team, send your CV to hr@worldmonger.com.cy

The North Face is looking for enthusiastic individuals to join their team!

At TNF we dare to lead the world forward through exploration. Are you ready to join us?

Full time and Part time vacancies are available.

If you are interested to joining the team, send your CV to hr@worldmonger.com.cy

Job Application Form

CONTACT DETAILS

OPENING HOURS

MON – SAT    10:00 – 20:00
SUNDAY        11:00 – 19:30

MON – SUN    12:00 – 22:00

MON – FRI    16:30 – 00:00
SAT – SUN    11:30 – 00:00

MON – SAT    08:30 – 20:00
SUNDAY         09:00 – 20:00

MON – SUN    08:30 – 22:00

MON – FRI    10:00 – 22:00
SAT – SUN    10:00 – 23:00

The Mall will be closed: 25 December, 1 January, Easter Sunday and 15 August.

Shops will be closed: 26 December, 2 January, 6 January, Green Monday, 1 April, Easter Monday and 1 May.

Opening Hours for shops may vary. Please check the store directory for details.